SysTeh e компания дистрибутор на техника за сигурност и не работи с крайни клиенти. ВХОД ЗА ПАРТНЬОРИ

Media Converter GT-1205A

попитай
Planet
ЗА ЦЕНА - ВХОД

Този продукт не може да се добави към поръчка, защото не сте влезли в системата.

Добави в любими Сравни

1-Port 10/100/1000Base-T- 2-Port Gigabit SFP Switch/Redundant Media Converter. Ports Copper: 1 x 10/100/1000Base-T port Fiber: 2 x 1000Base-X SFP slots. 9/125μm single-mode cable provides long distance of 10/ 15/ 20/ 30/ 40/ 50/ 60/ 70/ 120km (vary on SFP module).

*До изчерпване на количествата

Тегло:
0.200 кг

Подобни продукти